Labdarúgó-világkupa 2014: Mikor játszik Németország?

Mikor játszik Németország a 2014-es FIFA világkupán? Éjszaka kell figyelnünk?
Fotó: W. Heiber Fotostudio - Fotolia

időkülönbség

Ó, nem, öt órás különbség Németország és Brazília között! Mit jelent ez a FIFA 2014-es világkupája számára? Mikor játszik Németország? Megvan a válasz!

Június 12-én eljött az idő: elindul a Soccer World Cup 2014! Ebben az évben Brazíliában kerül megrendezésre. De várjon egy percet - Brazília elég messze van. Hogy lehet az időbeli különbséggel?

Idén sötétben kell nyilvános megtekintést várnunk? Lövünk fiúkat a csillagok alatt?

Biztosíthatunk önöket, nem lesz olyan rossz. A világbajnokság tervezésekor figyelembe vették a futball-őrült európaiakat: A legtöbb játék Brazíliában zajlik délután! 22 órától később egyetlen mérkőzés sem indul nemzeti csapatunk előtt.

Amikor pontosan Németország játszik, itt mondjuk:

Szintén érdekes: Ez a hivatalos világkupa dal "We are One" Jennifer Lopez és Pitbull részéről

Csütörtök: 2014.06.26. 13:00 (Németország 18:00) Portugália - Ghána

Ha Németország elsőként vagy másodikként lép fel a G csoportból, és a 16. fordulóban játszik, akkor a következőképpen fog játszani:

AF6: 2014.06.30. 17:00 (Németország 22:00) G győztes - második helyezett

vagy AF8: 2014.07.01. kedd 17:00 (Németország 22:00) H győztes - második helyezett

Németország nyer a 16. fordulóban, amikor a nemzeti csapatunk legközelebb a negyeddöntőkbe játszik:

VF1: 2014. július 4., péntek 13:00 (Németország 18:00) AF5 győztes - AF6 győztes

vagy VF3: 2014. július 5., szombat 13:00 (Németország 18:00) AF7 győztes - AF8 győztes

Ha Németország is nyer a negyeddöntőkben, az elődöntőkre a következőképpen kerül sor:

HF1: kedd 2014.07.08. 17:00 (Németország 22:00) VF1 győztes - VF2 győztes

vagy HF2: 2014. július 9., kedd 17:00 (Németország 22:00) VF3 győztes - VF4 győztes

Ha Németország elveszíti az elődöntőt (amit nem remélünk), akkor fiúink a harmadik helyért játszanak:

2014.07.12., Szombat 17:00 (Németország 22:00) HF1 vesztes - HF2 vesztes

És ha Németország nyeri az elődöntőt, és eljut a döntőbe, akkor már tudjuk, mit fogunk tenni július 13-án:

Vas 2014. július 13-án, 16:00 (Németország 21:00) HF1 győztes - HF2 győztes